Biz Kimiz?

Şair Kahraman Tazeoğlu’nun “Risk al! Başarırsan mutlu olursun. Başaramazsan büyürsün.” sözünden ilham aldım. Bunu hayat mottosu haline getirerek çıktım bu yola, başarabilme duygusunun sınırlarını aşmak için.

Kurumsal hayatın sıkıcılığını bir kenara bırakıp tüm samimiyetim ve profesyonelliğimle yaşam döngüme başladım. Bu yaşam döngüsünde yapabileceklerimin sınırı yok! Beni her yerde görebilirsin. Projelerim, çalışmalarım ve belki de üzerine giydiğin tişörtünde. Hayatın her alanında beni görebilirsin, eğer beni bir yerde göremiyorsan muhtemelen yakında göreceksin :).

Beni bir kenara bırakıp biraz seni konuşalım. Mesela ihtiyacın bir web sitesi mi? Hemen ihtiyacına uygun bir web sitesi hazırlayabilirim. Yok yok dur sanırım senin ihtiyacııın, bir proje. Senin için bunu yapabiliriz. Aslında ben hazır bir proje istiyorum mu diyorsun? Hazırlan eserlerimize hayran kalacaksın.

Ya sen sadece web sitesi mi yapıyorsun? Diyebilirsin. Ama buna da bir cevabım var. Hemen hizmetlerim bölümüne gel, aradığın hizmet orada olacaktır.

Beni bir insan olarak düşünme. Fikirler, projeler ve hizmetlerimle çıktığım bu yolda sadece burada olmak isteyenlerle birlikteyim.

Ben kim miyim? Ben Zirvedeki Kurbağayım…

Peakfrog Team

PEAKFROG

PEAKFROG © 2021 4 Kasım tarihinde faaliyetlerine başlamış, yenilik ve farklı fikirlerin öncüsü olma hedefine odaklanmış bir oluşumdur.

Farklı özelliklere sahip üç genç girişimcinin kurmuş olduğu bu şirket, faaliyet alanlarını geniş tutma ve bu alanlarda en iyisi olma yolunu kendine hedef belirlermiştir. Sadece bir konuya bağlı olmaktansa her alanda çalışmalar yapmak, bu çalışmaları da tüm kullanıcılarının memnuniyeti ve kolaylık sağlamak amaçlanmıştır. Yapmış olduğumuz projeler de her zaman ilk hedef kullanıcıdır.